Energinis kūno masažas

Energinis kūno masažas
28,00 €
Energinis masažas – malonus būdas spręsti dvasines ir fizines problemas.

Energinis seansas tiks visoms psichosomatikos problemoms spręsti. Tai depresija, nemiga, neurozė, nepasitikėjimas savimi, bulimijos ir anoreksijos atvejai, bendras silpnumas, išsekimas, negatyvaus poveikio pasekmės, taipogi tai ir sveikatos profilaktika.

Ši technika giliai paveikia mentalinį, emocinį ir dvasinį pasaulius. Taipogi ši technika padeda spręsti stuburo ir pilvo organų problemas, suteikiant gilų atsipalaidavimą, atpalaiduojant diafragmą, pilvo ertmės organus, įsitempusius palei stuburą raiščius ir sausgysles. Atėjusi nauja energetika stimuliuoja žmogaus gyvybinę prigimtinę energiją ir ji gali toliau tekėti, aktyvuojamos savigydos jėgos.

Seanso metu sudaromos sąlygos įsijungti energijos tėkmei, nukreipiant energiją į visus organus ir ląsteles, kuriuos reikia atstatyti ar harmonizuoti.


TERAPIJOS POVEIKIS:

  • Tinka spręsti pergyventoms traumoms ir šokui, kai užblokuota žmogaus energetika;
  • Kai yra destruktyvios, neramios mintys, mąstymo šablonai;
  • Meditatyvinė būsena – gražūs vaizdais, pacientai mato spalvas, kartais užmiegama;
  • Suteikia gilų atsipalaidavimą, atpalaiduojant įsitempusius palei stuburą raiščius ir sausgysles, slanksteliai gali grįžti į teisingą padėtį;
  • Atėjusi nauja energetika stimuliuoja žmogaus gyvybinę prigimtinę energiją ir ji gali toliau tekėti, aktyvuojamos savigydos jėgos;
  • Tinka spręsti nugaros skausmams, stuburo problemoms;
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VšĮ „Žmogaus Studija“, Vasario 16-osios g. 3, Panevėžys
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 50 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!