SPA ritualas „Išskirtinai vyrams"

SPA ritualas „Išskirtinai vyrams"
29,00 €

Vyrams taip pat kaip ir moterims reikia rūpintis savo išvaizda ir sveikata. Nuolatiniai stresai, didelis gyvenimo ritmas ir įtampa darbe turi neigiamą poveikį sveikatai ir odai. „Amadėja SPA“ siūlo padėti atkurti kūno, proto ir sielos pusiausvyrą, panaikinkite įtampą ir suaktyvinkite teigiamą energiją pasineriant į specialiai vyrams kruopščiai atrinktą ir apgalvotą procedūrų kompleksą.

Pečių juostos ir kaklo masažas - veiksmingas masažo kompleksas  skirtas pašalinti galvos ir sprando skausmus. Įtampa, nuovargis, sėdimas darbas, nepatogi ar neteisinga sėdėjimo padėtis yra pagrindinės galvos ir sprando skausmų atsiradimo priežastys. Pečių juostos masažas gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervinę sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina skausmus pečių-kaklo srityje. 

Pėdų šveitimas žaliosios citrinos ir imbiero šveitiklių – karštų rankšluosčių terapija– maitina odą, aktyvina kraujotaką ir šalina negyvas odos ląsteles.

Pėdų masažas su laimo aliejumi – aktyvuoja gyvybiškai svarbius taškus, kuriuos spaudžiant skatiname ir atstatome skrandžio, smegenų, kepenų, kasos bei kitų organų veiklą.  Atpalaiduoja pavargusias pėdas, mažina kojų skausmus, pagerina kraujotaką ir limfos tekėjimą, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse; sumažina stresą, panaikina nuovargį. Masažo metu masažuojama visa nugarinė pėdos dalis, pirštai, čiurna, padas ir blauzda.

Pečius šildanti lavos akmenėlių terapija – šis  ritualas atliekamas pagal tajų metodą, naudojant pašildytas vulkaninės kilmės akmenėlių pintas. Gilūs, lėti, šiltų pintų prisilietimai šalina stresą, padeda pamiršti kasdienius rūpesčius, atsipalaiduoti. Pašalina raumenų įtampą, pagerina jų kraujotaką, taip pat giliųjų audinių ir sąnarių būklę. 

Veido kaukė jautriai, sudirgusiai odai – maitinanti, drėkinanti ir puoselėjanti veido odą kaukė.

 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Amadėja SPA, Šermukšnių g. 15, Klaipėda
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val. 10 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Čia visada jauku ir gera atvykti ir dar kartą sugrįžti
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!