Vanduo ir grožis

Vanduo ir grožis

Sena kaina: 72,40 €

Special Price 54,99 €

Pramogos metu atsipalaiduojama „Trasalis Trakai Resort & SPA“ centro vandens pramogų parke. Jame pasimėgaujama sūkurinių vonių malonumais, vandens kaskadomis, vingiuotu baseinu, sudarančiu sraunią vandens tėkmę ir malonias bangas. Pirčių mėgėjai palepinami sauna, garine, turkiška bei rusiška pirtimis. Skrydžio džiaugsmas užplūsta, čiuožiant 13, 30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliais.

Po vandens procedūrų mes siūlome atrasti kai ką labai populiaraus, ypatingo ir suteikiančio iš karto matomą rezultatą – tai veido masažą. Jis leidžia mums atsipalaiduoti, atsipūsti nuo dienos vargų, skirti laiko, prabangaus laiko, tik sau. Masažas suteikia ne tik atsipalaidavimo pojūtį, bet ir sveiką spindesį odai, kurio labai pritrūksta bėgant metams, taip pat padeda ją stangrinti, padeda atgauti prarastą drėgmę ir visa tai gali privesti prie trokštamo rezultato – jauniau atrodančio veido.
Po proceduru Jusu laukia apsilankymas „Senojoje kibininėje“, kuri veikia jau nuo 1979 m. ir iki šiol brangina karaimų tradicijas ir kepa kibinus. Kibininės sienos puoštos rankų darbo freskomis, tapybos darbais, senomis Trakų nuotraukomis, kuriomis gėrisi net ir antikvarai.

Pasiūlymą sudaro:

  • Apsilankymas centro „Trasalis Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų parke - 2 asm. 2 val. 30 min., Gedimino g. 26,Trakai;
  • Veido masažas - 2 asm. 30 min., Gedimino g. 26, Trakai;
  • Pasimėgavimas karaimiškomis vaišėmis - 2 asm. „Senojoje kibininėje“, Karaimų g. 65 (po 2 kibinus + sultinys).
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Gedimino g. 26 (Trasalis Trakai Resort & SPA); Karaimų g. 65 („Senoji kibininė“)
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Visa diena
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija į masažą (telefonas bus matomas dovanų kupone). DĖMESIO! Atvykus būtinai pateikti atspausdintą kuponą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!