Tajų pėdų masažas su bambuko lazdele

Tajų pėdų masažas su bambuko lazdele
15,00 €

Veikiant pėdas judesių įvairove ir specialia medine lazdele mes pasiekiame visas organizmo sistemas, nes visi vidaus organai yra sujungti energetiniais kanalais su tam tikrais taškais pėdose. Tajų terapija – viena iš pagrindinių rytietiško gydymo komponentų. Žmogaus pėdose iš viso yra apie 70 tūkst. nervų taškų, kurie yra susiję su visais gyvybiškai svarbiais organais. Mūsų pėdos – tarsi mūsų gyvybinės sistemos žemėlapis.

Masažuojant tam tikras padų sritis, galima paveikti visą organizmą. Pėdų terapija pasiekia įspūdingą poveikį, pradedant nuo kojų edemos pašalinimo ir kraujotakos gerinimo, užbaigiant nervinės įtampos, nemigos pašalinimu. Tajų pėdų terapija taip pat stimuliuoja imuninę ir virškinimo sistemas. Be to, tajų pėdų terapija veikia nervų sistemą kaip meditacija ar ilgas gilus miegas. Po seanso galite pastebėti didelį estetinį poveikį: sumažėja pėdų, kojų ir kelių patinimas, jaučiamas „neeilinis lengvumas” kojose. Stimuliuojant meridianinę sistemą, bioaktyviuosius taškus, balansuojama žmogaus energetinė sistema, aktyvinama vidaus organų veikla, pagerinama žmogaus organizmo skysčių cirkuliacija (visų pirma kraujo ir limfos). Reguliarūs pėdų seansai apsaugo ir gydo eilę susirgimų, pavyzdžiui, galvos skausmus, skausmingą raumenų įtampą, astmą, sinusitą, migreną ir t.t.


TERAPIJOS POVEIKIS:

  • atpalaiduoja pavargusias kodas;
  • pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją;
  • stiprina sąnarių paslankumą galūnėse;
  • gerina energijos tekėjimą organizme;
  • palaiko nervų sistemos darbą, mažina įtampą;
  • stimuliuoja medžiagų apykaitą ir kraujotaką;
  • masažo metu pėdose stimuliuojami taškai ir zonos, atitinkančios įvairius organus;
  • masažuojant šiuos taškus gerėja atitinkamų organų veikla, šalinamas skausmas, nuovargis, nemiga ir galvos skausmai.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VšĮ „Žmogaus Studija“, Vasario 16-osios g. 3, Panevėžys
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 40 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!