Poilsis ir saldžios pramogos Trakuose

Poilsis ir saldžios pramogos Trakuose

Sena kaina: 135,00 €

Special Price 90,00 €

Ramybe dvelkiančio poilsio gamtos apsuptyje jus maloniai kviečia Trakuose įsikūręs viešbutis "Trasalis - Trakai resort & SPA". Jūsų laukia 1 nakvynės poilsis, pusryčiai, 2.5 val. vandens ir pirčių zonoje: dvi skirtingos pirtys (turkiška ir rusiška) bei sauna. Po pirčių plaukiosite baseine, išbandysite vandens kaskadas, nusileidimo kalnelius, jūros bangas keliantį baseiną bei vandens masažines vonias.

Druskų kambarys - haloterapija - tai nevaistinis gydymo ir profilaktikos metodas. Procedūra sumažins stresą, atpalaiduos, nuramins bei organizmui suteiks daugiau energijos.

Turėsite puikią galimybę pasigrožėti analogų neturinčią saldžiąja ekspozicija AJ Šokoladinėje Trakuose. Tai pirmas Lietuvoje skulptūrų ir šokolado muziejus, kuriame eksponuojama daugiau nei šimtas meistrų sukurtų skulptūrų. Didžioji dalis kūrinių iš saldžios masės yra natūralaus dydžio. Mažiausia skulptūrėlė - maždaug žmogaus delno.

Šokolado fondiu - tai kiekvieno smaližiaus svajonė. Pasiūlymo metu turėsite puikią galimybę sujungti šokoladą su imbieru, džiovintų bei šviežių vaisių įvairovę. Juk dabar taip paprasta surengti sau mažytę šventę ir pasilepinti šokolado fondiu jaukioje aplinkoje.

Pasiūlymą sudaro:

  • 1 nakvynė DVIEM standartianiame dviviečiame kambaryje;
  • Pusryčiai - 1 kartas, 2 asm.;
  • Neribotas apsilankymas (vieno apsilankymo metu) vandens pramogų, baseinų ir pirčių komplekse - 1 kartas, 2 asm. ARBA 2 kartai po 2.5 val.;
  • Apsilankymas druskų kambaryje (haloterapija) - 1 kartas, 45 min., 2 asm.;
  • Apsilankymas treniruoklių salėje - 1 kartas, 1 val., 2 asm.;
  • Apsilankymas AJ Šokoladinės muziejuje -1 kartas, 2asm.;
  • 1 val. trukmės pasimėgavimas gardžiu šokolado fondiu -1 kartas, 1 val., 2 asm.;
  • Bevielis internetas;
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.


Pasiūlymas galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS, išskyrus laikotarpį: 12.24 - 01.02.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trasalis, Gedimino g. 26; Šokolado sostinė, Vytauto g. 4, Trakai
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė 1 nakvynė
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Reikalinga maudymosi apranga, rankšluostis
Svarbi info Būtina išankstinė rezervacija (kontaktai bus matomi dovanų kupone). Mieste taikomas pagalvės mokestis - 0.60 €/ 1 asm. už 1 parą; Atvykus būtina pateikti atspausdintą dovanų kuponą. Jeigu į viešbutį negalite atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai pranešti prieš 72 val. Viešbutyje bus išduodamas kuponas į "AJ Šokoladas"
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!