Pasidraskymas bagiais

Pasidraskymas bagiais
12,00 €
12,00 €

* Privalomi laukai

Kviečiame atsikąsti adrenalino vairuojant pramoginį bagį. 400m ilgio trasą rengėme taip, kad nustebintume net patyrusius vairuotojus. Bagis turintis 6 kw 4-taktį variklį geba išvystyti iki 50 km/h greitį. Bagyje nėra vairo stiprintuvo ir priekinių amortizatorių, tad jei turite prisikaupusių blogų emocijų pažadame - pramogos metu bagis visas jas iškratys.

Atsikąskite ne tik adrenalino, bet ir pikniko vaišių, kadangi turime jaukią poilsio zoną. Tai puiki idėja gimtadienio, bernvakario, mergvakario proga ar net smulkiam įmonės vakarėliui.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilniaus r., Riešės k., Beržų g.
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Pasirinktas ratų skaičius, vid. rato trukmė 1.20 - 2.00 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Žiemos metu pramoga neorganizuojama
Apranga Patogi, judesių nevaržanti, kurios nebūtų gaila sutepti
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone). Pramoga skirta ne jaunesniems negu 11 metų vaikams. Nepilnamečius privalo lydėti suaugusieji. Maksimalus pramogautojo kūno svoris ne didesnis negu 100 kg. Vienu metu gali važiuoti 2 bagiai.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!