Fotosesija su stilisto konsultacija ir makiažu

Fotosesija su stilisto konsultacija ir makiažu
129,00 €
129,00 €

* Privalomi laukai

Žurnalo viršelio verta fotosesija su stilisto konsultacija ir profesionaliu makiažu

Profesionalų - fotografės ir visažistės/stilistės komanda neturi nieko prieš romantiškas fotosesijas vaikštinėjant siauromis miesto gatvelėmis, parko žalumoje ar saulei leidžiantis, bet, prisipažįsta, kad tai - ne jų stilius. Jei mėgstate madą, stilingai suderintą aprangą, kruopštų makiažą ir puikiai parinktas vietas nuostabioms fotografijoms - pataikėte ten, kur reikia!

Fotosesijai reikės 2-3 skirtingo stiliaus drabužių, kuriuos profesionalai padės parinkti iki detalių ir aksesuarų. Norite apsirengti ryškiai ar tiesiog nekasdieniškai ir pasidaryti visiškai neįprastą fotosesiją? Dar geriau! Galite jaustis laisvai, jokia idėja nepasirodys per daug crazy. Jei reikės, važiuosite į ežerų pakrantes, tankius miškus ar bekraščius laukus. Veiksmas Vilniuje ir jo apylinkėse, tačiau sugalvojus ką nors tikrai nepakartojamo - komanda pasiruošusi su jumis nusigauti ir į pasaulio kraštą!

Fotosesijos komanda dirba mados industrijai, stilius pramoginis, todėl nuotraukose bus mažiau romantikos - daugiau mados. Nesijaudinkite jei nesate pratę pozuoti prieš kameras - bus parinktos gražiausios vietos ir pozos už jus, kad drauge padarytumėte tą fantastinį žurnalo viršelio ir visų facebook'o sekėjų vertą kadrą!

Paketą sudaro: mažiausiai 15 profesionaliai retušuotų, aukštos rezoliucijos fotografijų. Taip pat, bus atsiųsti kiti, fotosesijos komandos manymu puikiai pavykę kadrai (apie 30-50), ir suretušuota iš jų papildomai pasirinkti 5.

Padovanokite žurnalo vertą fotosesiją!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius, Vilnius raj.
Kam skirta 1-2 asmenims
Veiksmo trukmė 3-4 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga 2-3 skirtingo stiliaus drabužiai
Svarbi info Laiką fotosesijai būtina rezervuoti bent prieš dvi savaites, tačiau pravartu paskambinti vos įsigijus kuponą - fotosesijos komanda padės paderinti stilių ir jūsų norus
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!