Diena Trakuose - Aqua parkas ir boulingas

Diena Trakuose - Aqua parkas ir boulingas

Sena kaina: 45,00 €

Special Price 33,00 €

Maloniai kviečiame atvykti papromogauti į Trakus! Tai puiki galimybę atsitraukti nuo buitinių rūpesčių, ištrūkti iš namų.

Pasiūlymą sudaro:

  • Apsilankymas centro „Trasalis Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų parke (2 val. 30 min.)
  • Boulingo žaidimas (1val.).

Vandens pramogų kompleksas: jūsų laukia net 2.5 val. laikas pirčių ir vandens pramogų komplekse, kur visi baseinai pripildyti natūraliu mineraliniu vandeniu. Nusileidimo kalneliai - jausitės ne čiuožiantys, o skriejantys! Čiuožiant 13, 30 ir 70 metrų ilgio nusileidimo kalneliais aštrūs pojūčiai garantuoti. Jūros bangos - speciali baseinų konstrukcija formuoja bangas. Vandens masažas - sūkurinėje vonioje patirsite patį geriausią pėdų masažą. Pajausite kaip atsipalaiduoja pečių, nugaros raumenys. Taip pat, Jūsų laukia pirčių kompleksas. Trys skirtingos pirtys, trys skirtingi pojūčiai, trys skirtingi malonumai: Suomiška pirtis - sausas karštis puikiai įkaitins. Rusiška pirtis - drėgnas karštis, daug garo ir tikras natūralus vantų masažas. Turkiška pirtis- įkaitinti akmenys, minkštas garas švelniai glostys Jūsų odą. Jūsų smagus poilsis tęsiasi. Dabar pasinerkite į žaidimą, kuriuo megaujasi įvairiausio amžiaus žmonės. Boulingas - tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trasalis, Gedimino g. 26, Trakai
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė 2.30 val. aqua parke ir 1 val. boulingo žaidimas
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šaltuoju metų laiku
Oro sąlygos Sezonas tęsiasi nuo 09.01 iki 06.01
Apranga Turėti maudymosi reikmenis
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!