Jachtų regata

Jachtų regata

Sena kaina: 63,72 €

Special Price 57,92 €

Mėgstate komandinį darbą, o gal tiesiog norite iš arčiau susipažinti su bendradarbiais, ar suartinti kolektyvą? Visa tai puikiai jums padės įgyvendinti jachtų regata. Būsite paskirstyti į komandas, aptarsite varžybų distanciją, kapitonai praves trumpą instruktažą ir galėsite pradėti rungtynes! Daugelis Lietuvoje nežino, kaip valdyti burinę jachtą, bei kaip vyksta startas. Tačiau tai - ne bėda ! Jachtos kaip ir žmonės labai skirtingos, todėl burtų keliu komandos sužinos su kokia jachta, bei su kuriuo kapitonu jiems teks plaukti. Komandai sulipus į jachtą, kapitonas trumpai supažindina su jos valdymu (tai nėra labai sudėtinga). Pradiniam apmokymui skiriama iki 10 min. Po instruktažo burių valdymas perduodamas naujokams. Saugumo sumetimais kapitonas pasilieka teisę vairuoti jachtą.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trakai
Kam skirta Regatoje dalyvauja dvi komandos po 2-5 žmones (iki 10 žmonių). Kaina nurodyta 1 jachtos.
Veiksmo trukmė 1 valanda.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Sezonas tęsiasi nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti). Įsigijus kuponą ne sezono metu, jis galios visą ateinantį sezoną.
Apranga Sportinė, avalynė skirta buriavimui.
Svarbi info Kaina nurodyta 1 jachtos. Esant pageidavimui, už papildomą mokestį regatoje gali dalyvauti ir daugiau komandų.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!