Išvyka plaustu Neries regioniniame parke šeimai

Išvyka plaustu Neries regioniniame parke šeimai

Sena kaina: 55,00 €

Special Price 35,00 €

Specialus pasiūlymas šeimai!

Gaivi, labai smagi ir jėgų nereikalaujanti pramoga! Nepamirštamų įspūdžių išvyką plaustu - tai puiki galimybė linksmai praleisti laiką su artimaisiais.

Plaukdami Nerimi, jūs turėsite progą pasigrožėti nuostabiais kraštovaizdžiais, Neries kilpų vingiais ir atsiveriančiomis miškingų šlaitų panoramomis. Beveik visą laiką būsite natūralioje gamtoje - toli nuo civilizacijos, apsupti raminančiais miškų ošimo ir upės tėkmės garsais. Jei pasiseks, pamatysite ir tikruosius šių vietų šeimininkus - rasklendžiantį jūrinį erelį ar juodąjį gandrą, praplaukiantį bebrą ar pakrantėse liuoksinčias stirnas.

Plaukiama bus su saugiu ir patogiu pripučiamu jūriniu plaustu. Plaustas turi stogą ir užsegamus šonus, kurie apsaugos nuo saulės, vėjo ir lietaus. Pasiūlymą sudaro: plaustas, irklai (2 vnt.), gelbėjimo liemenės. Atvežimas atgal į susitikimo vietą, plausto priputimas ir plausto valymas.

Leiskitės į nepamirštamų įspūdžių išvyką!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Pradžia: Grigiškės (Stirnių piliakalnis); pabaiga: Paneriškės
Kam skirta 2 suaugusiems ir vaikams
Veiksmo trukmė 3-4 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Paslauga teikiama, kol leidžia oro salygos
Apranga Laisvalaikiui skirta apranga. Gelbėjimosi liemenėmis pasirūpins paslaugos teikėjas
Svarbi info Klientas yra atsakingas už plausto ir visos įrangos naudojimą bei už nuomos laikotarpiu padarytą žalą ar turto praradimą, taip pat už kitus kartu plaukiančius asmenis. Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!