Irklavimo pamoka aštuonviete valtimi

Irklavimo pamoka aštuonviete valtimi
75,00 €

Nesibaiminkite, imkite irklus į rankas ir išmokti irklavimo meno! Tai išskirtinis būdas originaliai ir linksmai praleisti gimtadienio, bernvakario ar mergakario šventę, sutvirtinti komandą, supažindinti svečius iš šalies ir užsienio su Trakų krašto gamta.

Plaukimas aštuonviete valtimi ypač įdomus - jo metu su savo artimais draugais ar bendradarbiais galėsite pasimėgauti naujais pojūčiais irkluojant sportinę valtį ir paganyti akis į užburiančius Trakų kraštovaizdžius. Užsiėmimas ne tik ugdo fizinius gebėjimus, ištvermę, padeda atpažinti gamtos dėsnius, bet ir lavina profesiniame bei asmeniniame gyvenime reikalingas savybes: gebėjimą dirbti komandoje, lyeriauti, priimti naujus iššūkius.

Irklavimo klubas "Auksinis yris" kviečia išmokti irkluoti pradedančiuosius, supažindina su akademinio irklavimo sportu, siekia sudominti įvairaus amžiaus žmones aktyviu poilsiu irklojant. Irklavimo klube dirba patyrę irkluotojai - Lietuvos čempionatų prizininkai bei olimpinės rinktinės nariai.

Burkite komandą, griebkite irklus ir patirkite neišdildomų įspūdžių gryname ore su puikia draugija!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trakai
Kam skirta 8 asmenims
Veiksmo trukmė 1.5 - 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Irkluojama gegužės - spalio mėn.
Apranga Sportinė
Svarbi info Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!