Interaktyvus žaidimas „GPS iššūkis: infoeros legenda“

Interaktyvus žaidimas „GPS iššūkis: infoeros legenda“
544,50 €

Ką veikti Nidoje? Kviečiame pažinti ją kitaip – GPS iššūkio: infoeros legenda metu. Naudodami modernią vietos pozicionavimo įrangą – GPS imtuvus atrasite pačias gražiausias Nidos vietas, o tuo pačiu linksmai susipažinsite su infoeros legenda apie ties Nida dingusį, pašto keliu važiavusios Prūsijos karalienės Luizės lobį.

Šis interaktyvus žaidimas sukuria konkurenciją tarp komandų, skatina bendradarbiauti dėl visus vienijančio tikslo – dingusio lobio.

Kaip vyksta žaidimas?

Pradžioje dalyviai apmokomi naudotis GPS imtuvu (trukmė ~5 min). Jūsų komanda gauna GPS imtuvą, su žemėlapyje sužymėtais taškais. Jūs keliaujate į juos, surasdami naujas užduotis, nuorodas ar prizus. Bendraudami SMS žinutėmis su senuoju kuršiu gaunate naudingų patarimų. Pirmieji, įminę dingusio lobio paslaptį yra apdovanojami vertingu prizu.

Tai įdomus būdas kūrybiškai ir aktyviai praleisti laiką drauge aplankant vaizdingiausias Kuršių Nerijos vietoves.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Nida, Juodkrantė, galima adaptacija kitoje vietovėje.
Kam skirta 10 asmenų kompanijai
Veiksmo trukmė 3,5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Apsirenkite patogiai
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija. Jums bus suteikta: gps imtuvas, žaidimo aprašymai ir instrukcijos. Vienas iš dalyvių būtinai turi turėti mobilų telefoną.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!