Gimtadienio laiškas vaikui

Gimtadienio laiškas vaikui
28,67 €

Gimtadienio šventė yra nepaprastai svarbus įvykis kiekvieno vaiko gyvenime. Kad gimimo diena būtų dar įspūdingesnė ir atneštų tikrą stebuklą į vaiko širdį, pristatome Jums nepaprastą Raganiukės teatro paslaugą - Gimimo dienos laišką. Šį pasveikinimą jubiliatui parašo pasakos personažas. Laiškas yra ypatingas tuo, kad jis yra rašomas asmeniškai, remiantis iš anksto užpildyta tėvelių anketa. Skaitydamas laišką vaikas šoktels iš nuostabos, nes mylimas pasakos personažas bendraus su vaiku kaip su pačiu geriausiu draugu ir pasirodys žinantis daugybę asmeninių dalykų.

Gimimo dienos laišką gali parašyti šie personažai:

  • Raganiukė,
  • Karlsonas,
  • Pepė Ilgakojinė,
  • Batuotas Katinas,
  • Mikė Pūkuotukas.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VŠĮ „Raganiukės teatras“, S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius.
Kam skirta 1 asmeniui.
Veiksmo trukmė Anketą būtina užpildyti likus ne mažiau kaip 2 savaitėms iki vaiko gimimo dienos. Atskirais atvejais, kai būtina paslaugą atlikti skubiai, būtina susisiekti su teatru telefonu.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų.
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
Svarbi info Linksmame spalvotame laiške jubiliatas sulauks pačių šilčiausių linkėjimų, taip pat dovanų gaus 2 bilietus į pasirinktą Raganiukės teatro spektaklį.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!