Galvosūkių kambarys „Nusikaltimo vieta“

Galvosūkių kambarys „Nusikaltimo vieta“
49,00 €

Originali, labai smagi ir paslaptinga detektyvinė LOCK OUT pramoga - pabėgimas iš painaus galvosūkių kambario NUSIKALTIMO VIETA, kur komanda atsiduria kambaryje, iš pirmo žvilgsnio atrodančiame kaip paprastas kambarys, tačiau jame slypi daugybė galvosūkių, paslėptų objetų bei įkalčių, kuriuos būtina surasti bei išnarplioti, kad vėl ištrūktų į laisvę.

Gausybė užuominų ir galvosūkių garantuoja, jog kiekvienas komandos narys galės išbandyti savo sugebėjimus greitai reaguoti į susiklosčiusias aplinkybes, analizuoti detales, logiškai mąstyti, kad galų gale ištrūktų į laisvę. Abejingais nelieka niekas! Siūloma LOCK OUT pramoga - tai puikus būdas paįvairinti laisvalaikį, pabėgti nuo miesto šurmulio, „sucementuoti" draugų komandą ar išsiaiškinti, kuris bendradarbis skyriuje protingiausias.

Puiki dovana gudragalviams!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta "Lockout", Kauno g. 2, Vilnius
Kam skirta 2-7 asmenims
Veiksmo trukmė Apie 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija. Pramoga teikiama asmenims nuo 15 metų, nebent grupėje yra keli vyresni nariai
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!