Ekstremalaus vairavimo kursas

Ekstremalaus vairavimo kursas

Sena kaina: 115,56 €

Special Price 99,00 €

Ar pagalvojate kaip reikėtų suvaldyti automobilį ekstremalioje situacijoje? O gal tiesiog norėtumėte patobulinti savo vairavimo įgūdžius ir užtikrinti kelyje saugumą ne tik sau, bet ir kitiems?

Ekstremalaus vairavimo kursuose geriau pažinsite asmeninį automobilį, išmoksite optimaliai išnaudoti jo galimybes ekstremaliose situacijose ir sužinosite kaip išvengti avarinių situacijų kelyje. Mokymuose įgytos žinios ir patirtis padės saugiai vairuoti kasdien: ekstremalus stabdymas, netikėtos kliūties išvengimas, slystančio automobilio valdymas ir kt. situacijos.

Kursus veda Rokas Markevičius, kvalifikuotas ir patyręs instruktorius, daugiametis lenktynininkas, du kartus tapęs Lietuvos vicečempionu. Baigę kursus turėsite galimybę išbandyti lenktyninį kartingą.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trakai
Kam skirta Pramoga skirta 1 asmeniui, bet galite pasikviesti draugų Jus palydėti
Veiksmo trukmė 5 akademinės valandos
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Žiemą nevyksta, jeigu sniego danga nėra tinkama mokymams. Kartingu žiemą nevažiuojama.
Apranga Patogi
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija. Mokymai vyksta Jūsų automobiliu. Prieš mokymus ir jų metu draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!