Ekskursija „Karaimų takais Trakuose“

Ekskursija „Karaimų takais Trakuose“
152,00 €

Drąsiai galime sakyti, kad Trakai ne tik antroji LDK sostinė, bet ir kibinų sostinė. Juk nepaslaptis, kad tik Trakuose galima paragauti tikrų karaimiškų kibinų! Kibinai yra vienas žinomiausių karaimų patiekalų. Karaimų tauta Lietuvoje žinoma nuo 1397 m., nes šiais metais Vytautas Didysis Trakuose apgyvendino karaimų šeimas. Ekskursijos metu sužinosite kodėl karaimų miesto dalis buvo vadinama „Mažuoju miestu", išgirsite, apie šios tautinės mažumos istoriją, papročius, didvyrius bei gyvenimą Lietuvoje. Pamatysite kaip atrodo karaimų maldos namai, mokykla, Karaimų gatvė. Aplankysite S. Šapšalo karaimų tautos muziejų, kuriame įrengta unikali karaimų tautos ekspozicija.

Po pasivaikščiojimo užsuksite į kavinę, kurioje būsite pavaišinti tradiciniais karaimų patiekalais:

  • kibinu, natūraliu sultiniu;
  • tradiciniu karaimų saldumynu „Kiubėtė" bei paragausite karaimų gėrimo - krupniko.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trakai
Kam skirta 8 asmenims
Veiksmo trukmė Apie 2,5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus
Apranga Patogi apranga, pagal metų laiką.
Svarbi info Būtina išankstinė registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas pramogos datas. Taip pat į kainą įskaičiuota apsilankymas muziejuje ir degustacija kavinėje. Į Trakus nuvykstama savo transportu.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!