Ekskursija „Gėjų takais“

Ekskursija „Gėjų takais“
16,99 €

Ar girdėjote apie lokių subkultūrą? Ką reiškia vaivorykštės spalvos LGBT vėliavoje? Kaip gimė homoseksualų eitynės ir kodėl jos vadinamos "pasididžiavimu"? Ar Hitleris buvo gėjus? Kokie politikai daugiausiai dirba kovos su homofobija srityje?

Ekskursijos metu ne tik parodysime detales, susijusias su LGBT (lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų) bendruomene, bet ir trumpai pristatysime homoseksualumo istoriją, įdomius faktus iš LGBT bendruomenės gyvenimo, diskriminacijos ir kovos su homofobija aspektus, papasakosime, kaip jaučiasi ir priima save kitokios orientacijos žmonės, augantys ir bręstantys mūsų visuomenėje, kiek jų nusprendžia "atsiskleisti" ir kaip pasikeičia jų gyvenimas. Pakalbėsime apie Pride eitynes, gėjų klubus ir barus, spaudą, santuokas, žinomus homoseksualius asmenis. Ir, žinoma, netruks pikantiškų detalių iš LGBT gyvenimo.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas pramogos datas.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!