Driftinfo akademija

Driftinfo akademija
289,62 €
Norite išmokti slysti šonu kaip „drifteriai“, pajusti adrenalino antplūdį ir įgauti naujų vairavimo įgūdžių? „D1Sport Drift“ akademija – kaip tik Jums! Bus suteikiama puiki galimybė išbandyti savo jėgas, išmokti ekstremaliai vairuoti ir "driftinti" su specialiai paruoštu galu varomu "drifto" bolidu "Nissan Silvia". Jus mokys profesionalus "driftingo" čempionatų dalyvis, kuris ne tik papasakos apie slydimo šonu ypatumus, bet ir išmokys Jus šio meno. Pusdienis – ir jau galėsite pasigirti, jog mokate slysti kaip tikras "drifteris"! Sėkmingai išklausius teoriją ir pasipraktikavus, Jums bus išduotas "D1Sport Drift" akademijos pažymėjimas. Važiavimo metu būsite prisegtas saugos diržais ir dėvėsite šalmą, todėl saugumas garantuojamas. Įsitikinkite, jog tai – ne tik įdomi pamoka, bet ir smagi pramoga, kuri paliks neišdildomų įspūdžių!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius raj.
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Mokymai vyksta nuo 9 val iki 15 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama, jei nėra sniego
Apranga Laisvalaikiui skirta apranga
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija. Dovana skirta vyresniems nei 15 metų asmenims. Vairuotojo pažymėjimas nėra būtinas - svarbu mokėti gerai vairuoti
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!