Alpakos, vandens parkas, kibinai

Alpakos, vandens parkas, kibinai

Sena kaina: 52,80 €

Special Price 44,00 €

Jums suteikiame puikią galimybę aplankyti pirmajį alpakų veislyną, esantį visai netoli nuo Vilniaus,Trakų rajone. Galėsite tiesiogiai prisiliesti prie gamtos, atsipūsti nuo skubėjimo, pamiršti stresą, pabūti gamtoje, paliesti švelnią alpakų vilną ir sužinoti kai ką naujo apie šiuos nuostabius gyvūnus. Ekskursijos metu jūs sužinosite iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja.Taip pat galėsite tiesiogiai pabendrauti su šiais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankų savo atvežtais obuoliais ar morkomis arba mūsų turimu maistu.Turėsite galimybę pavedžioti alpakas su pavadėliu bei pasidaryti sau keletą įspūdingų nuotraukų.

Po šios, įspūdžių kupinos ekskursijos Jūsų laukia smagus laisvalaikis atsinaujinusiame „Trasalis Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų centre, kur rasite sūkurines vonias, vandens kaskadas, raitytą ir vingiuotą baseiną, sudarantį sraunią vandens tėkmę, jūros bangas, „Aqua“ barą, pirtis bei atrakcionus, o visi baseinai pripildyti natūralaus mineralinio vandens!

O dabar keliaukime pasimėgauti karaimiškom vaišėm „Senojoje Kibininėje“ , kur Jūsų lauks tradiciniai Trakų kibinai.

 skoniais bei kvapais. Su brangiu žmogumi, jaukioje kavinukėje, skambant ramiai muzikai pamiršite rūpesčius, atsipalaiduosite ir tikrai maloniai praleisite laiką!

Pasiūlymą sudaro:

  • Ekskursija į alpakų ūkį-veislyną „ALPAKOS TRAKAI“ -  2 asmenims (trukmė 1val. 45 min.);
  • Apsilankymas centro „Trasalis Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų parke - 2 asmenims (trukmė 2 val. 30 min.);
  • Karaimiškos vaišės „Senojoje kibininėje“ - 2 asmenims (po 2 kibinus + sultinys).

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta ALPAKOS TRAKAI - Seimėnų kaimas; Trasalis - Gedimino g. 26, Senoji kibininė - Karaimų g. 65, Trakai
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Visa diena
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi, turėti maudymosi reikmenis
Svarbi info Būtina išankstinė registracija į alpakų ūkį (kontaktinis telefonas bus matomas dovanų kupone). Svarbu: specialų kuponą viešnagei "Trasalis Trakai Resort & SPA" vandens pramogų parke ir "Senojoje Kibininėje" reikės atsiimti veislyne "ALPAKOS TRAKAI".
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!