Dekupažo kursai ant medžio

Dekupažo kursai ant medžio
15,00 €

Dekupažas - tai dekoravimo popieriumi technika, kilusi iš Kinijos. XII šimtmetyje kinų valstiečiai susikūrė popierinius modelius langų papuošimui, nešiojamų žibintų, dovanų dėžučių, kitų įvairių objektų dekoravimui. Ši kinų praktika ir patirtis, manoma, atkeliavo iš Rytų Sibiro, kur įvairiomis iškarpytomis figūromis ir jų kompozicijomis buvo dekoruojami Sibiro klajoklių antkapiai dar prieš Kristų.

Dekupažo pamokos metu sužinosite apie dekupažo specifiką, susipažindinsite su dekupažo atlikimo technika. Kursuose išbandysite sendinimą vienkomponenčiu ar dvikomponenčiu laku, atliksite trynimus, išmoksite dekoruoti daiktą Jums patinkančiais motyvais. Dekoruojame papuošalus.

Kviečiame jus gilinti žinias apie dekupažą, lavinti atlikimo techniką bei tobulėti ir kurti dekupažo darbelius. Pamokose jums suteikiama kūrybinė laisvė, visos dekoravimui skirtos priemonės, jauki ir kūrybiška aplinka bei specialisto pagalba. Galite pasirinkti dekupažo ant medžio arba ant stiklo techniką, vienkomponenčio ar dvikomponenčio sendinimo techniką.

Plačiau

Papildoma informacija

Vieta Olimpiečių g. 4, 1 arba Lakūnų g. 24, Ogmios miestas, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Apie 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Dekupažo pamokos vyksta antradieniais ir penktadieniais 18 h., nedidelėse grupėse, iki 10 - 12 žmonių. Medinius auskarus ar apyrankę
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!