Vakarinis baidarių turas Nemunu

Vakarinis baidarių turas Nemunu
35,98 €

Puiki galimybė pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir praleisti turiningą laiką po įtemptos darbo dienos ar savaitgalį. Labai patogu jog plaukimas vyksta mieste - nereikės planuoti ilgų išvykų į tolimiausius Lietuvos kampelius. Tai ypač svarbu užimtiems ir savo laisvą laiką planuojantiems praleisti turiningai.

Irdamiesi baidarėmis per Lietuvos upių tėvą - Nemuną, Jūs pamatysite kaip skirtingai gali atrodyti miestas stebint jį iš upės. Plaukdami ~15 km. maršrutu, pažvelgsite į Kauno hidroelektrinę iš apačios, pasigrožėsite Panemunės šilu ir Jiesios piliakalniu, dar vadinamu Napoleono kalnu. Nustebsite, kokie gražūs Kauno senamiesčio bokštai! Ypač rekomenduojame plaukti po truputį temstant- vakarėjančio Kauno panorama savo grožiu stebina net pačius kauniečius.

Plaukimo starto vieta - krantinė dešiniame krante, ~200 m. už HE užtvankos. Finišas - prie restorano-klubo „Combo“. Prieš išlydėdamas dalyvius į žygį, žygio vadovas pateiks saugumo instruktažą ir išdalins gelbėjimosi liemenes. Instruktorius Jus pasitiks finišo vietoje.

Jūsų patogumui, nuo šiol organizuojame ir transportavimą, kuris papildomai nieko nekainuoja. Savo automobilį galėsite palikti prie restorano-klubo „Combo“. Iš ten mūsų vairuotojas Jus nugabens į plaukimo pradžios vietą. Tad baigę maršrutą iš karto galėsite keliauti namo ir dalintis įspūdžiais su savo bičiuliais.

Plačiau

Papildoma informacija

Vieta UAB „Vaiduokliai“. Prie Hidroelektrinės užtvankos, Kaunas
Kam skirta 2 asmenims. Ekskursija įvyksta susidarius min. 6 asm. grupei numatytomis datomis. Jeigu surenkate ne mažesnę nei 6 asm. grupę, laiką galime derinti prie jūsų
Veiksmo trukmė Apie 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Galima plaukti bet kada, kai upė neužšalusi
Apranga Apsirenkite pagal oro sąlygas, tačiau rūbai neturėtų varžytų judesių irkluojant
Svarbi info Nuplaukiamas atstumas - apie 15 km. Būtina išankstinė registracija: vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/dovanu-cekio-registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas pramogos datas.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!