Atvirojo vandens nardymo kursai

Atvirojo vandens nardymo kursai
400,00 €

Norite pasinerti į vandens gelmes ne tik kaip mėgėjas, bet ir kaip profesionalas? Įsigykite tarptautinį naro pažymėjimą ir grožėtis povandeniniu pasauliu Lietuvos bei užsienio vandenyse savarankiškai!

Kursų metu išklausysite 5 teorines paskaitas po 2.5 val, 5 praktinius užsiėmimus uždarame baseine ir 4 nėrimus atvirame vandenyje. Baigę kursus gausite tarptautinį naro pažymėjimą. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu įsitikinsite, kad nardyti yra paprasta, įdomu ir žinoma smagu! Tapsite tarptautinės narų bendruomenės nariais ir būsite pripažinti visame pasaulyje.

Tai lanksti mokymo programa, kurios tvarkaraštį galima suderinti Jums patogiu metu.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Platelių ežeras, Alaušo ežeras, Šiauliai
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Trys dienos
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Šiltuoju metų sezonu (birželį - rugsėjį) nėrimai atliekami ežere, šaltuoju - baseine
Apranga Maudymosi kostiumėlis/glaudės, rakšluostis
Svarbi info Į paslaugos kainą įskaičiuota: Instruktoriaus paslaugos, baseino nuoma/sodybos mokestis, nėrimai ežere/baseine, įrangos nuoma. Paslauga teikiama asmenims, vyresniems nei 14 m. amžiaus. Nepilnamečiams reikalingas tėvų/globėjų sutikimas
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!