Aromaterapinis masažas nugarai

Aromaterapinis masažas nugarai
14,00 €

Šis masažas tai puiki galimybė trumpam stabtelėti ir skirti laiko tik sau, leisti kūnui pailsėti, nurimti mintims, emocijoms ir aromaterapinio masažo dėka pašalinti įtampą, nuovargį, pagerinti bendrą savijautą. Tai tarsi trumpa pauzė po kurios jūs būsite kupini naujų jėgų bei energijos įveikti užsibrėžtus tikslus, užduotis...

Aromaterapinis masažas iš kitų išsiskiria kvapų ir lėtų masažo judesių deriniu.  Specifinis šio masažo poveikis - lėti glostomieji judesiai (pirštais, delnais) ir individualiai parinkti eteriniai aliejai teigiamai veikia nervų sistemą, kraujotaką, limfotaką, bendrą organizmo bei odos būklę. Tai efektyvus būdas stiprinti, gerinti sveikatą taikant pavienius eterinius aliejus ar jų mišinius masažo metu. Eterinis aliejus - gaunamas iš augalų lapų, vaisių, žiedų, medienos, šaknų, žievės bei medžio dervų. Į vieno augalo eterinio aliejaus sudėtį gali įeiti nuo keleto iki keliasdešimties komponentų. Jie yra labai stiprios koncentracijos ir veikia mus per kvėpavimo takus ir odą. Eteriniai aliejai gali turėti raminantį, tonizuojantį, antidepresinį, šaldantį, šildantį, harmonizuojantį, raumenų įtampą šalinantį, ir kt. poveikį.  Prieš atliekant masažą eteriniai aliejai ar jų derinys parenkami individualiai atsižvelgiant į bendrą savijautą ir siekiamą rezultatą. 

Aromaterapinį masažą rekomenduoja, jei gyvenate įtemptą gyvenimo būdą, dažnai jaučiate stresą, nuovargį raumenų įtampą, nusilpus organizmui bei kai  po sunkių darbų ar kasdieninių užduočių tiesiog norite atgauti prarastas fizines ir dvasines jėgas,  pagerinti miego kokybę, darbingumą, bendrą savijautą.

Aromaterapinis masažas tai puikus būdas pasirūpinti savo geresnia savijautą bei pasinerti į subtiliai skleidžiama eterinių aliejų kvapų pasaulį.

 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Chemijos g. 9, Kaunas
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 30 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!