Aromaterapinės dirbtuvės

Aromaterapinės dirbtuvės
45,00 €

Aromaterapija – tai menas ir mokslas natūralių kvapų pagalba pasiekti harmoniją! Dirbtuvių metu aromaterapeutė lydės jus į kvapnią kelionę po pažintas ir neatrastas pasaulio vietas, supažindins su natūraliais augalų aromatais ir jų neįtikėčiausiomis istorijomis. Kvapas neatsiejamas nuo mūsų emocijų, jausmų prisiminimų, tad kvapnios kelionės metu ne tik tyrinėjame kvapus, bet ir pažįstame save, išlaisviname mintis, gaiviname prisiminimus. Dirbtuvėse susipažinsite su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis – eteriniais aliejais, iš kurių pagal individualią formulę susikursite ir pasigaminsite aromaterapinio kvapo roletę (buteliukas su rutuliniu aplikatoriumi).

Aromaterapinė roletė – tai eterinių aliejų derinys, galintis padėti jums pasiekti sielos ir kūno harmoniją: geriau išsimiegoti, mažinti nerimą, nuraminti mintis, suteikti optimizmo, vidinės stiprybės. Tik jūs nuspręsite, kokia aromatų terapija bus patalpinta į jūsų buteliuką. Kiekvienam dalyviui dovanojame 10 Eur dovanų kuponą apsipirkti BIOCOS parduotuvėje ir pasipildyti savo aromaterapijos krepšelį. 

Pamokos vyksta grupėje iki 10 žmonių. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės ir jūsų sukurta aromaterapinė roletė.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta BIOCOS academy Vilniuje, Vytauto g. 6 ir Kaune, Mosėdžio g. 7
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė ~1.5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!