Apsilankymas Raganiukės teatro spektaklyje

Apsilankymas Raganiukės teatro spektaklyje
34,46 €
Kviečiame Jumis apsilankyti 7 Raganiukės teatro spektakliuose. „Raganiukės teatras“ – profesionalus teatras, visos Lietuvos vaikus džiuginantis savo spektakliais ir renginiais. Teatras turi didžiausią spektaklių vaikams repertuarą Lietuvoje. Raganiukės teatras kviečia įsigyti abonementus, kurie galioja visiems spektakliams iki 2012 m. birželio 1 d. teatro sezoną. Tai labai patogu: įsigijusiems teatro abonementą žiūrovams nebereikia pirkti bilieto, o tik išsirinkti spektaklį. Turėdami abonementą, Jūs galėsite aplankyti septynis Raganiukės teatro spektaklius ar renginius, įdomiai ir turiningai praleisti laiką bei išsinešti pilną maišą įspūdžių!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VŠĮ „Raganiukės teatras“, S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius.
Kam skirta Kuponas skirtas 1-7 asmenims (iš viso 7 apsilankymai teatre).
Veiksmo trukmė Priklausomai nuo Jūsų pasirinkto spektaklio.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų.
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
Svarbi info Raganiukės teatro abonementu gali naudotis ne tik kiti šeimos nariai, bet ir draugai. Šiuo abonementu suteikiama galimybė, kuo daugiau išsiilgtų spektaklių pamatyti vaikams. Vykdami į spektaklį būtinai pasiimkite abonemento kortelę. Ją privalėsite pateikti kasininkui. „Vietų žymėjimo“ bilietai be abonemento kortelės negalioja. Įsigijusiems abonementą, į spektaklius yra skiriamos vietos teatro Didžiojoje salėje, kairiajame, dešiniajame arba centriniame sektoriuose, 1-oje ir 2-oje eilėse.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!