Allen Carr seminaras „Lengvas būdas mesti rūkyti“

Allen Carr seminaras „Lengvas būdas mesti rūkyti“
115,85 €
Jau seniai svajojote atsikratyti įpročio rūkyti? Bet vis pritrūksta valios? O gal norite tiesiog norite savo mylimam ir artimam žmogui padėti atsikratyti šio žalingo įpročio? Padovanokite bene efektyviausio Allen Carr metodo seminarą, kuris GARANTUOJA metimą rūkyti! Išsilaisvinkite nuo cigarečių ir tapkite laimingu! Allen Carr Easyway siūlomas metodas iki šiol yra vienintelis, kuris suteikia galimybę atsikratyti poreikio bei noro rūkyti visam laikui, nereikalaudamas valios pastangų ir jėgų kovoti su savimi. Procesas yra lengvas dėl to, kad yra paprastas ir prieinamas visiems norintiems, įkvepiantis ir smagus. Naudojantis šiuo metodu, nekonfliktuojama nei su savimi, nei su aplinkiniais. Jei seksite instrukcijas, Jūs ne tik tapsite nerūkančiu, bet ir pastebėsite, kad metimo simptomai bus beveik nepastebimi ir neskausmingi. Ir, žinoma, svarbiausia - Jūs visai nepasiilgsite rūkymo!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui.
Veiksmo trukmė 5 val. sesija
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų.
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
Svarbi info Daugumai rūkančių pakanka tik vienos sesijos, kad taptų laimingais nerūkančiais. Tačiau tam tikrais atvejais, reikalinga daugiau nei viena sesija. Esant poreikiui - papildomos dvi sesijos į kainą įskaičiuotos.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!