Akrobatinis skrydis su profesionaliu pilotu

Akrobatinis skrydis su profesionaliu pilotu
210,00 €

Šios pramogos metu pajusite ir nesvarumo būseną, ir milžinišką adrenalino pojūtį!

Atvykę susipažinsite su sportiniu lėktuvu JAK 52 ir figūromis, kurias pilotas atliks skrydyje. Skrydžio metu atliekamos šios akrobatinės figūros: kilpa, imelmanas (puskilpė), horizontalus pervertimas, pervertimas 45 laipsnių kampe, valdoma statinė 45 laipsniu kampe, suktukas, atvertimas 45 laipsnių kampe žemyn, paprasta vertikalė. Kartu su pilotu aptarsite visą skrydį ir elgesio ore taisykles (išklausysite saugumo instruktažą). Visa tai truks apie pusvalandį, po kurio drauge su patyrusiu pilotu pakilsite į 1200 m. aukštį nuostabiam akrobatiniam skrydžiui.

Norite padovanoti išties ekstremalių pojūčių? Skrydis lėktuvu JAK 52 – puiki pramoga, pakutensianti net ir pačius tvirčiausius nervus!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kaunas
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Skrydis trunka apie 10-12 minučių
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Debesys ne žemiau kaip 1 km. Sezonas nuo balandžio mėn. iki spalio mėn., tačiau gali ir kisti
Apranga Sportiška, batai turėtų būti uždari, suvarstomi. Lakūno kombinezoną gausite
Svarbi info Skraidinamas asmuo negali būti apsvaigęs. Neskraidinami klientai, sergantys ūmiomis širdies, plaučių ligomis ir turintys kitų rimtų sveikatos sutrikimų, kuriems skrydis gali kelti pavojų sveikatai. Visų skrydžių metu keleiviai yra apdrausti. Po skrydžio išrašomas diplomas
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!